Obsah

Kariéra

Hledáme tyto pozice:

Všeobecná sestra:

Pracovní náplň všeobecné zdravotní sestry:

Poskytuje ošetřovatelskou péči formou ošetřovatelských procesů bez odborného dohledu na základě ordinací lékařů. Aktivně spolupracuje s lékaři při hodnocení klinických stavů klientů, vyhodnocuje jejich potřeby. Práce na PC, zpracovávání administrativy. Požadujeme flexibilitu, rozhodnost, komunikativnost, empatie, vstřícnost. Zkušenosti s prací se seniory výhodou.  Pracovní doba Po – Pá 7:00 – 15:30. Hrubá měsíční mzda se odvíjí od zařazení do platového stupně (podle praxe). Možno i na zkrácený úvazek 30,0 hodin týdně. Životopis zaslat do e-mailu: lukasova@domovskalka.cz

Ekonom:

Vedení účetnictví celé organizace, fakturace, vyúčtování úhrad pobytů dle Vyhl. 505/2006 Sb., sestavení a sledování rozpočtu, zpracování a vyúčtování dotací. Vedení ekonomického oddělení.

Vysokoškolské vzdělání ekonomického směru a znalost účetnictví v příspěvkové organizaci výhodou.

Středoškolské ekonomické vzdělání JEN s praxí.

Platové zařazení dle délky započitatelné praxe. Po zkušební době osobní příplatek, příplatek za vedení ekonomického oddělení. Životopisy zasílat na adresu: lukasova@domovskalka.cz

Kuchař:

Pracovní doba nerovnoměrně rozvržená dle rozpisu směn. Pracovní doba 6:00 – 14:30 hodin. Práce i v sobotu, v neděli a o svátcích. Příplatky za víkend a svátky jsou přiznané dle zákoníku práce ihned. Po zkušební době je stanoven osobní příplatek. Požadujeme řidičský průkaz skupiny B z důvodu rozvozu stravy do dalšího domova pro seniory v Chebu. Životopis zasílat na adresu: lukasova@domovskalka.cz

Sociální pracovník:

Požadujeme minimální vzdělání bakalářské – zaměřené na sociální práci. Řešení sociálně právních a sociálně zdravotních problémů uživatelů, sociální práce, anamnézy, poradenství, jednání se soudy, správními orgány a jinými organizacemi v zájmu uživatelů. Poskytuje dílčí sociální pomoc uživatelům Domova, provádí dílčí sociální šetření u uživatelů Domova a zájemců o službu. Vede dokumentaci uživatelů Domova. Zajišťuje informace a odborné podklady pro sociální práci včetně jejich zpracování. Pracovní doba Po – Pá 7:00 – 15:30 + nepravidelně Po nebo St 8:00 – 16:30. Hrubá měsíční mzda se odvíjí od zařazení do platového stupně (podle praxe). Po zkušební době se stanovuje osobní příplatek. Životopis zasílat do e-mailu: lukasova@domovskalka.cz

Zprávy